• اطلاعیه مهم در خصوص امتحانات پایان ترم دروس متمرکز +

    قابل توجه دانشجویان ۱- مراجعه به آدرس های الکترونیکیhttps://exam-uast.irhttps://examuast.ir برای ورود به سامانه آزمون برخط(متمرکز)، در زمان مانور اجباری و برگزاری آزمون.توجه: آدرس های الکترونیکی مذکور صرفاً جهت شرکت دانشجویان در آزمون متمرکز برخط می باشد. ۲- بررسی و تایید مشخصات فردی و عناوین دروس آزمون متمرکز در سامانه آزمون (احراز هویت)توجه ۱: در بازه زمانی مانور اجباری لازم است دانشجویان پس از ورود به سامانه آزمون، با استفاده از نام کاربری (کد ملی مندرج در سامانه هم آوا)، وارد سامانه آزمون شده و نسبت به تایید اطلاعـات فـوق الـذكر اقدام نمایند.توجه ۲: در صورت مغایرت در مشخصات فردی و عناوین دروس آزمون متمرکز، دانشجویان می‌بایست مراتب را از طریق شماره تماس های رابطین آزمون مراکز مندرج در سامانه آزمون به مراکز آموزشی مربوط اعلام نمایند. ۳- ثبت شماره تلفن همراه فعال و در دسترس در سامانه آزمون ۴- ایجاد رمز عبور توسط دانشجو در سامانه آزمون توجه۱: پس از تایید مشخصات، رمز عبور توسط شخص دانشجو در سامانه آزمون ایجاد می شود. توجه ۲: رمز عبور ایجاد شده توسط دانشجو برای تمامی آزمون ها یکسان است. لذا دانشجو ملزم به حفظ و نگهداری از رمز عبور تا پایان آزمون ها است و مسئولیت ارائه رمز عبور به افراد دیگر مستقیماً بر عهـده دانشجو خواهد بود. توجه نمایش محتوا
  • امتحانات پایان ترم نیم سال اول 1401-1400 +

    قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی         احتراما ضمن آرزوی سلامتی برای دانشجویان محترم و با آرزوی ریشه کن شدن بیماری منحوس کرونا، اعلام می دارد امتحانات پایان ترم نیم سال اول 1401-1400 بصورت مجازی و در سامانه ریلاین برگزار می گردد. مرکز آموزش لازم می داند مطالب مهم را در این خصوص به اطلاع برساند: شروع امتحانات غیرمتمرکز 1400/10/18 لغایت 1400/11/01 می باشد. (آزمونها مجازی و در سامانه آزمون ریلاین می باشد) شروع امتحانات متمرکز 1400/11/02 لغایت 1400/11/08 می باشد. (آزمون ها مجازی بوده و سامانه آزمون را دانشگاه جامع اعلام خواهد نمود.) 1.قبل از آزمون از موارد فنی دستگاه خود اطمینان حاصل فرمایید، شامل: نرم افزارهای مورد نیاز – اتصال به اینترنت - باطری تلفن همراه یا لپ تاپ و غیره و مرورگر خود را حتما به روزرسانی کنید. 2. جهت ورود به آزمون، پس از کلیک بر روی گزینه "ورود به کلاس"، گزینه "ورود به آزمون" در پایین صفحه قابل مشاهد می باشد. "گزینه ورود به آزمون" راس ساعت مقرر امتحان قابل مشاهده می باشد. 3. سوالات بصورت تکی و جداگانه و تصادفی نمایش داده می شود. 4. لطفا به تعداد سوالات و توضیحات درمورد امتحان توجه نموده و زمان خود را مدیریت نمایید. 5. ثبت و ارسال پاسخ را به لحظات پایان امتحان موکول ننمایید. (حتما پنج دقیقه قبل از اتمام زمان باقیمانده نسبت نمایش محتوا
  • اطلاعیه مهم در خصوص امتحانات پایان ترم نیم سال اول 1401-1400 +

      قابل توجه دانشجویان محترم قبل از آزمون: بمنظور مساعدت در ایام کرونا، حذف یک یا چند عنوان درسی بدون توجه به رعایت حداقل واحدهای انتخابی در نیمسال جاری(1401) و حتی حذف کامل واحدهای درسی با درخواست دانشجو تا قبل از شرکت در امتحان مجاز می باشد. بدیهی ست نیم سال حذف شده بعنوان مرخصی بدون احتساب در سنوات با شهریه محسوب خواهد شد.بعد از آزمون: درصورتی که بعلت بیماری دانشجو قادر به شرکت در آزمون نبوده، الزامیست جهت حذف پزشکی ظرف مدت 48 ساعت بعد از هر آزمون، اقدامات ذیل را انجام دهد: دانشجو می بایست با در دست داشتن مدارک پزشکی و فرم پیوست به پزشک معتمد استان مراجعه نماید، پس از تایید مدارک توسط پزشک، تاییدیه را به واحد آموزش تحویل دهد.  آدرس پزشک معتمد: تهران-فلکه دوم صادقیه-نبش خیابان اعتمادیان-درمانگاه شبانه روزی این سینا 1- دکتر بهنام سیفی _ روزهای حضور شنبه تا پنج شنبه _ ساعت حضور 14-82- دکتر افشین کاووسی _ روزهای حضور شنبه، دوشنبه، چهارشنبه_ساعت حضور 20-14 شایان ذکر است هزینه ویزیت و بررسی پرونده پزشکی به عهده دانشجو می باشد. ----------------------- فرم پیوست اعلام نظر پزشک معتمد نمایش محتوا
  • 1


مقررات جلسات امتحانی ویژه دانشجویان

1- دانشجویان ۱۵ دقیقه قبل از شروع امتحان در مرکز آموزش حضور داشته باشند.
2- قبل از استقرار بر روی صندلی‌ها، شماره صندلی را با شماره اعلام شده تطبیق دهند (هرگونه جابجایی در شماره صندلی تخلف محسوب می‌شود.)
3- پس از شروع امتحان، دانشجویی که با تأخیر وارد جلسه امتحانی می‌گردد، در صورتی می‌تواند در جلسه امتحان شرکت نماید که هیچ یک از دانشجویانی که در امتحان شرکت نموده‌اند، جلسه امتحانی را ترک ننموده باشند.
4- دانشجویان کارت معتبر دانشجویی صادر شده توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی و کارت شرکت در جلسه امتحان را در هر جلسه امتحان همراه داشته باشند.
5- دانشجویان موظف هستند در طول برگزاری امتحان، آرامش و سکوت جلسات امتحانی را حفظ نمایند.
6- برگه‌های امتحانی منگنه شده را تفکیک و جداسازی ننمایند.
7- جلسات امتحانی را قبل از انجام حضور و غیاب توسط عوامل اجرایی امتحانات، ترک ننمایند.
8- مستندات و مدارک امتحانی را از جلسه امتحان خارج ننمایند
9- دانشجو، مشخصات خود را با صندلی و برگه‌های امتحانی چک و در صورت عدم درج در برگه‌های سؤالات و پاسخنامه در آن‌ها قید نماید.
10- عدم ارتکاب تقلب به هر نحو که موجب انتفاع دانشجو گردد.
11- عدم همراه آوردن وسایل: کتاب، جزوه، برگه به‌استثناء مواردی که توسط مدرس یا بخش آزمون محل آموزش قبلاً به‌صورت کتبی اعلام گردیده باشد.
12- عدم همراه داشتن موبایل (حتی به‌صورت خاموش ) و کیف، در صورت همراه داشتن آن‌ها به محل تعیین شده تحویل نمایید ( مرکز آموزش هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتویات داخل کیف نخواهد داشت).
13- عدم صحبت با دیگر دانشجویان و مراقبین در حین برگزاری آزمون (مدرس از این مورد مستثنی می‌باشد).
14- عدم ارتکاب هر عملی که موجب به هم خوردن نظم و آرامش جلسه آزمون باشد، مانند تجمع بعد از خروج از جلسه در اطراف محل برگزاری
15- عدم برداشتن برگه های آزمون کنار صندلی قبل از اعلام توسط مراقبین
16- با موضوع تخلف در امتحانات بر اساس نظر شورای حل اختلاف برخورد خواهد شد. برخی از مسائل تخلف به شرح زیر است:
۱ - 16) داشتن کارت دانشجویی جعلی.
۲ - 16) استفاده از هر گونه نوشته، یادداشت، جزوه، کتاب و استفاده از تلفن همراه.
۳ - 16) رد و بدل کردن هرگونه نوشته با سایر دانشجویان و هر گونه وسیله بدون هماهنگی با مراقبين
۴ - 16) نگاه کردن از روی ورقه امتحانی دانشجویان دیگر و یا نشان دادن ورقه امتحانی به دانشجویان دیگر.
۵ - 16) نوشتن هرگونه اطلاعات بر روی بدن، لباس، صندلی و یا وسایل دیگر.
۶ - 16) برهم زدن نظم جلسه امتحان، عدم نشستن در محل تعیین شده و هرگونه مشاجره با مراقبين و خروج و بازگشت غیرمجاز به جلسه امتحان.
۷ - 16) چنانچه فرد دیگری به‌جای دانشجو در جلسه امتحان حضور داشته باشد، تخلف محسوب شده و به شورای حل اختلاف معرفی خواهند شد.

نظرات

Joomla templates by Joomlashine