دانشگاه جامع علمی‌کاربردی با هدف گسترش فعالیت­های قرآنی و آشنایی هرچه بیشتر دانشگاهیان (دانشجویان، مدرسان و کارکنان) با معارف دینی اقدام به برگزاری جشنواره قرآن و عترت می‌نماید.

ثبت نام شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه در بخش‌های هنری، ادبی، پژوهشی، فناوری، کتبی هم اکنون از طریق سامانه جشنواره به نشانی http://Quran.uast.ac.ir آغاز شده و در حال ثبت ­نام از متقاضیان می‌باشد.

همچنین دبیرخانه جشنواره واقع در محل واحد استانی دانشگاه علمی کاربردی قم، آمادگی لازم جهت پاسخگویی آنلاین به علاقه‌مندان از طریق شماره تلفن 02532817521 را دارد.


 

شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه با توجه به شرایط به وجود آمده در پی شیوع بیماری کرونا و وقفه به وجود آمده در فعالیت های مراکز علمی کاربردی، ثبت نام و ارسال اثر به جشنواره قرآن و عترت تا 15 تیر ماه تمدید گردید.
این جشنواره در بخش رقابتی دانشجویان در 6 بخش آوایی، کتبی، پژوهشی، فناوری، هنری و ادبی در 34 رشته و بخش رقابتی مدرسان و کارکنان در سه بخش آوایی و کتبی و پژوهشی و مجموعا 9 رشته برگزار می شود.
علاقه مندان جهت ثبت نام و ارسال اثر در شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند به پرتال جامع جشنواره به آدرس الکترونیکی
http://quran.uast.ac.ir
مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است با توجه به زیرساخت های به وجود آمده در دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت کلیه مراحل برگزاری مسابقات در بخش های مختلف و همچنین دریافت اولیه آثار و برگزاری آزمون های کتبی به صورت غیرحضوری و در پرتال جشنواره صورت می گیرد.


 

 

لینک های مفید

نظرات

Joomla templates by Joomlashine