دعوت جامعه بزرگ دفاتر اسناد رسمی برای حضور پرشکوه در انتخابات

حضور گسترده و آگاهانه مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا زمینه ای برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش روابط عمومی، برگزاری انتخابات و اداره امور کشور بر اساس رای و نظر مردم، از مهم‌ترین جلوه‌های رابطه مردم با نظام اسلامی است و به همین دلیل است که برگزاری یک انتخابات باشکوه در نظام مردم سالار با مشارکت حداکثری همه مردم، نقش بسیار مهمی در تثبیت پایه‌های نظام جمهوری اسلامی دارد.

 

هرچقدر حضور مردم در این رخداد سیاسی و اجتماعی پرشورتر باشد، نظام و انقلاب اسلامی قوی‌تر به راه عزت‌مند خود ادامه می‌دهد. حضور با بصیرت مردم در پای صندوق‌های رای، علاوه بر خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان، تقویت پایه‌های نظام را به همراه دارد.

 

اعضای جامعه حقوقی کشور، خصوصا خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمی مانند دیگر آحاد مردم ایران اسلامی در انتخابات شرکت خواهند کرد و افتخار آن را خواهند داشت که در تجلی وحدت و انسجام ملی، نقش خود را ایفا نمایند.

 

جامعه دفاتر اسناد رسمی از مردم شریف ایران برای حضور شکوهمند در روز 28 خردادماه و شرکت در سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دعوت می کند و امیدوار است با مشارکت حداکثری این بار نیز همچون گذشته، شاهد عزت،شکوه سربلندی و اقتدار ایران اسلامی باشیم.

 

نظرات

Joomla templates by Joomlashine