چند نکته مهم:

1-     دانشجویانی که معدل ترم گذشته (بهمن97 (972) ) آنان زیر 12 می باشد (یک ترم مشروطی) به واحد بایگانی جهت امضاء فرم های مربوطه مراجعه نمایند و در نظر داشته باشند در زمان انتخاب واحد مهر98 (981) 14 واحد می توانند اخذ کنند.

2-    دانشجویانی که 2ترم متوالی یا غیر متوالی معدل آنان زیر 12 می باشد ( دو ترم مشروطی) وضعیت آنان اخراج است و می بایست هر چه سریعتر به واحد آموزش مراجعه نمایند.

3-   دانشجویان سال 94 و 95 که همچنان در حال ادامه تحصیل می باشند و در ترم مهر 98 (981) قصد انتخاب واحد دارند تا تاریخ 20/6/98 پس از تهیه فرم سنوات از انتشارات مرکز به کارشناس مربوطه مراجعه نمایند.

4-    دانشجویانی که در ترم تابستان درخواست تغییر گرایش دادند و در شورای آموزشی مرکز موافقت گردید خواهشمند است جهت اطلاع از وضعیت گرایش خود در سامانه هم آوا پیگیری نمایند.

5-    دانشجویان در نظر داشته باشند که در زمان انتخاب واحد نکات مهم از قبیل نکات ذیل را رعایت فرمایند :

الف- رعایت پیشنیاز (مراجعه به سرفصل رشته ها) ،

ب - اخذ تعداد واحد های مجاز ( برای دانشجویان ممتاز (معدل ترم گذشته بالای 17 )سقف 24 واحد ، دانشجویان عادی (معدل بین 12 تا 99/16 ) سقف 20 واحد برای دانشجویان مشروط ( معدل ترم گذشته زیر 12) سقف 14 واحد می باشد و کف واحد هایقابل اخذ 12 واحد برای کلیه دانشجویان می باشد) ،

ج- رعایت قوانین کارورزی.

    درس کارورزی به مدت 480 ساعت به دو قسمت کارورزی1 و کارورزی2 ارائه می شود.

    کارورزی1 به مدت 240 ساعت و کارورزی2 نیز 240 ساعت می باشد.

    زمان ارائه درس کارورزی1 بعد از اتمام ترم دوم و زمان ارائه کارورزی2 ترم آخر می باشد.

    اخذ درس کارورزی1 برای دانشجویان ممتاز(معدل ترم قبل بالای 17) و عادی متفاوت می باشد، به این صورت که دانشجویان ممتاز می توانند با 16واحد درسی 2واحد کارورزی1 اخذ نمایند (18 واحد) و دانشجویان عادی می توانند با 12واحد درسی 2واحد کارورزی1 اخذ نمایند (14 واحد).

    اخذ درس کارورزی2 نیز به همین ترتیب برای دانشجویان ممتاز و عادی متفاوت می باشد، به این صورت که دانشجویان ممتاز(معدل ترم قبل بالای 17) می توانند با 16 واحد درسی 2واحد کارورزی2 اخذ نمایند و دو درس که واحد نظری دارد را به صورت معرفی به استاد اخذ کنند( توجه داشته باشید که در این حالت درس معرفی به استاد در نیمسال بعدی ثبت خواهد شد و تاریخ فارغ التحصیلی در ترم بعدی ثبت می گردد) و دانشجویان عادی فقط می توانند با 16واحد درسی 2واحد کارورزی2 اخذ نمایند(فقط 18 واحد).

    اخذ هم زمان درس کارورزی1 و کارورزی2 فقط و فقط زمانی قابل اجراست که هیچ درس دیگری باقی نمانده باشد.

د- انتخاب واحد فقط توسط شخص دانشجو در تاریخ های اعلام شده صورت می گیرد ، برای هرگونه پرسش و راهنمایی در خصوص انتخاب واحد ، فقط و فقط به کارشناس مربوطه خود مراجعه نمایید و به هیچ عنوان جهت انجام انتخاب واحد به آموزش مراجعه نفرمایید .

6-    دانشجویانی که در ترم اول درس کاربینی را با موفقیت نگذرانده اند الزامیست در ترم مهر 98 (981) این درس را اخذ نمایند.

لینک های مفید

نظرات

Joomla templates by Joomlashine